Materiały budowlane, żwir, piasek, pospółka

Kopalnia kruszywa Egbud zaopatruje rynek w kruszywa budowlane od 1978 roku. Zajmujemy się wydobyciem oraz sprzedażą kruszywa naturalnego, piasku i żwiru. Oferujemy również tłuczeń, grysy, pospółkę, kostkę brukową, kamień ozdobny oraz ziemię. Wykonujemy prace ziemne koparko-ładowarką i usługi transportowe.

 • Piasek

  Oferujemy sprzedaż piasku firmom oraz odbiorcom indywidualnym. Piasek jako produkt najczęściej wykorzystywany w budownictwie ma bardzo szerokie zastosowanie jako składnik betonu towarowego oraz konstrukcyjnego. Używany jest do produkcji prefabrykatów betonowych. Stosuje się go do przygotowywania zapraw cementowych i murarskich.

 • Żwir

  W naszej ofercie znajdą Państwu doskonałej jakości żwir o ziarnach w różnych kształtach i wielkości. Oferta kierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak również firm i przedsiębiorstw.

 • Tłuczeń

  Sprzedajemy tłuczeń. Jest to kruszywo wykorzystywane w drogownictwie na podbudowę dróg oraz do utwardzania terenów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

 • Kamień murowy

  Wszystkim zainteresowanym proponujemy zakup kamienia murowego zwanego formakiem. Ma on szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się do stawiania murów oporowych, podmurówek, cokołów oraz innych konstrukcji ogrodowych.

 • Kostka granitowa

  Oferujemy klientom kostkę brukową z granitu. Jest to znakomity i doceniany materiał do budowy podjazdów i alejek w ogrodach i parkach. Sprzedajemy kostkę brukową o różnych rozmiarach i odcieniach granitu.

 • Kamień ozdobny

  W naszym asortymencie znajdą Państwo kamień dekoracyjny. Oferujemy szeroki wybór kamienia dekoracyjnego różnych kolorów i rozmiarów. Będziecie mogli Państwo wykorzystać go do budowy architektury ogrodowej jako atrakcyjny element dekoracyjny.

 • Węgiel

  Oferujemy Państwu doskonały węgiel, który wyróżnia się wysoką jakością. Zapewniamy konkurencyjne warunki cenowe oraz transport.

 • Usługi koparko-ładowarką

  Wykonujemy usługi koparko-ładowarką na najwyższym poziomie. Oferujemy wykonanie kompleksowych robót ziemnych, wykopów pod fundamenty, sieci kanalizacyjne, sieci elektryczne lub pod sieci wodociągowe.

 • Usługi transportowe

  Oferujemy przewóz piasku, żwiru i kamienia drogowego. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym wykonanie załadunku kruszywa oraz jego przetransportowanie w miejsce wskazane przez Zleceniodawcę.